• ocistky a lieky

    , Autor: 16wanda16

    Dobry den, som 3tyzdne po porode a ocoszky zapachaju,chcem sa opytat ci ti,nemoze byt zapal alebo infekcia a ci sa to lieci antibiotikami .Bola som aj u doktora aj v nemocnici no maternica je cista na krv kvoli zkej zrazablivosti mi pichli injekciu ale zapach je stale ale nic mi nazo neppvedali tak sa chcem opytat ci je to normalne.A ak dojcim mozem uzivat ascorutin,ktory mi odporucili v nemocnici?Lebo doktor mi ho neodpprucal tak teraz neviem.Dakujem.

    Dobrý deň,
    zapáachajúce lochie určite nie sú v poriadku, je nutné aby lekár odobral kultiváciu a tiež zvolil vhodnú antibiotickú liečbu
    môže sa jednať o rozvíjajúcu sa endometritídu alebo iný typ zápalu maternice
    , lochie ako také majú počas šestonedelia len meniť charakter , farbu ale nie zapáchať!samozrejme ak sa nejedná o hygienický defekt
    s pozdravom