• Škrabanie

    , Autor:

    Zdravím, dosť dlho mam na jednej bradavke suche miesto ktoré má veľmi škriabe, neustále. Tym pádom sa mi tam spravilo suché miesto ktoré nemizne a mam tam aj chrastu. Snažím sa to neskriabat ale ked to začne tak je to neúnosné. Dávam si na to aj taký mastný krem ktorý je na bradavky určený. Prso ma nebolí, hrčka som nezaznamenala, prací prášok mám sensitive, podprsenku nosím len niekedy a alergiu nemám nanič. Tak ja neviem z čoho to môže byť.

    Dobrý deň, nevidel som nález, nemusí sa jednať o nič vážne, ale nepodcenil by som to. Je vhodné sa ísť ukázať obvodnému gynekológovi, ktorý Vás eventuálne odošle k dermatológovi alebo k mamológovi do mamárneho centra.