• Infekcia

    , Autor: sofia55555

    Dobrý večer, pred 3 týždňami som bola u doktora s tým že mala som v okoli intímnych partii infekciu prenesenim rúk alebo kvôli verejným záchodom, dal mi na to masticku a antibiotika všetko mi pomohlo ani má to už neboli len mi tam ostali fľaky kde som mala tie vyrážky viete mi nejako poradiť ako to odstranim? dakujem

    Dobrý deň, bez videnia nálezu a poznania bližších informácií, okolností a výsledkom vyšetrení sa Vám neviem takto bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý pozná všetky okolnosti a najobjektívnejšie sa Vám bude vedieť vyjadriť.