• T?

    , Autor: Monixon

    Dobrý večer, chcem sa opýtať že dnes ráno s manželom sme mali pohlavný styk s ochranou a stalo sa že nám praskol a dnes poobede som dostala menštruáciu je možné že otehotnem?

    Dobrý deň, za týchto okolností je pravdepodobnosť tehotenstva veľmi malá. Ak došlo k regulérnemu menštruačnému krvácaniu, nemyslím si, že Vám hrozí tehotenstvo.