• Nepamatam ci som rano vzala eutyrox

    , Autor: kativa12

    Dobry den, beriem lieky na stitnu eutyrox 50. Som tehotna 33tt. Dnes si ani za nic nepamatam, ci som tabletku rano vzala alebo nie. Radsej som si uz tabletku nedala, aby som si nahodou nedala dvojnasobnu davku, avsak bojim sa, ci nahodne vynechanie neublizi babatku, kedze viem, ze liek som si chcela dat, ale este som bola napoly zadriemana, tak si to nepamatam.....

    Dobrý deň, nič sa nestane, ak jeden deň zabudnete užiť tabletku Euthyroxu, rovnako tak by sa nič nestalo, ak by ste v jeden deň užili aj dve tabletky. Nemusíte sa obávať.