• Možnosť tehotenstva

    , Autor: Mnm

    Dobry deň s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk na 4.deň od mojej ovulacie cize nepolodny deň no pocas styku sme si vsimli ze v konfome je trochu ejakulatu tak sme pre istotu kondom vymenili. A tak sa chcem opytat ci je moznost otehotnenia ze by sa spermie pri navliekani druheho kondomu dostali na neho a nasledne zaviedli do pošvy? Je to spravne pouzit novy kondom?

    Dobrý deň, za daných okolností a správneho použitia kondómu tehotná nebudete. Ak nie je kondóm porušený, nevidím dôvod na výmenu kondómu počas pohlavného styku.