• Tabletka po

    , Autor: Oli Slovensko

    Dobrý večer, prosím vás potrebujem poradiť, v piatok v noci sme mali s manželom pohlavný styk, ale stala sa nám nehoda, prezervatív sa zvliekol a všetko zostalo vo mne. Mala som ale vtedy ovuláciu, teda podľa menštruacneho kalendára v sobotu. Ale neviem to určite, ktorý deň. Tabletku Po som užila približne po 11stich hodinách, je vysoké riziko že tabletka nezabrala cez ovuláciu. Bolelo ma brucho, prsia a mala som krvavi výtok, stále mi je nejako nanič, neviem ci zo stresu a nervou, ďakujem

    Dobrý deň, keďže ste tabletku núdzovej antikoncepcie užili včas, pravdepodobnosť tehotenstva je malá. Opisované príznaky môžu byť prejavy vedľajších účinkov núdzovej antikoncepcie. Odsledujte si to.