• Ellaone

    , Autor: Petrasilery

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať 2.11. mi skončila menštruácia a 6.11. som mala nechránený pohlavný styk cez plodné dni ,do 8-9 hodín po som užila ellaone , momentálne cítim divný tlak na podbrušku a bolesť krížov , predčastnú menštruáciu po užití tabletky som nedostala - chcela by som sa opýtať, či je možne , že sú to stále príznaky po tabletke alebo je možné , že budem tehotná a tabletka nezabrala

    Dobrý deň, užitím tabletky núdzovej hormonálnej antikoncepcie väčšinou dôjde k znepravidelneniu menštruačného cyklu, bolesti v podbrušku a krížov charakteru menštruačných sa môžu tiež vyskytovať. Za predpokladu správneho a včasného užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsleduje si to.