• Info

    , Autor: TK

    Dobrý večer vám prajem, dlhšie beriem duphaston a teraz mi menzes mešká 17. deň, test som robila včera bol negatívny, mám dosť strach čo mi môže byt, viete mi nejak poradiť? Ďakujem vám.

    Dobrý deň, takto bez poznania bližších informácií a okolností je veľmi ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.