• Hormonalne problemy

    , Autor: Lucia Holland

    Dobry den.
    Mam dlhorocne problemy cca 10 dni pred menstruaciou.
    Busenie srdca v klude 120 uderov,preskakovanie srdca,stazene dychanie,silne bolesti hlavy.
    Boli mi diagnostikovane extrasystoly.
    Nemozem vykonavat bezne veci ako zdravy clovek.
    Nefajcim,nepijem alkohol.
    Lekar mi dal lieky na srdce ale mala som.zavraty a silne potenie.
    Takze stale to nemam vyriesene a trpim dalej.
    Chcem sa opytat ci uz ste mali pacientku ktora mala podobne problemy a zabralo u nej nieco.
    Dakujem Lucia

    Dobrý deň, nemyslím si, že sa jedná o formu predmenštruačného syndrómu, jedná sa podľa mňa o kardiologický problém. Nepamätám sa, že by mala niektorá pacientka podobný problém, ktorý by mal príčinu v menštruačnom cykle.