• Možnosť

    , Autor: Sima19

    Dobrý deň pán doktor, mala dom počas ovulácie nechránený styk, priateľ sa však do mňa neurobil, ale čítala som o “kvapkách lásky “ . Mala som teraz veľké problémy so zápalmi maternice, vaječníkov atd. Brala som silné antibiotiká a Po styku o par hodín som pociťovala silné pálenie. Menštruáciu mám mať o dva týždne. Môžem zostať tehotná aj napriek tomu, že sa do mňa neurobil?

    Dobrý deň, áno, ak ste mali nechránený pohlavný styk, aj napriek tomu, že nedošlo k ejakulácii, tehotenstvo sa jednoznačne vylúčiť nedá. Odsledujte si to.