• Močove cesty

    , Autor: Bibulinka

    Dobry den pan doktor. Mam na vas otazku, som tebotna v 13 tyzdni a mam hnis v moči, ale vobec ma nepali ani nestipe pri močeni, len mam jednu oblicku väcsiu ako druhu. Mala som to aj predosle tehotenstvo pokym som neporodila v 6 mesiaci. Prosim vas mohla som prechladnut alebo mat oblickove kamene?. Dakujem za zodlovedanie otazky.

    Dobrý deň, ak máte hnus v moči, môže sa jednať o rozvíjajúcu sa pyelonefritídu. Nesúvisí to s obličkovými kameňmi. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich urológov a gynekológov.