• Bolesti

    , Autor: Anallia

    Dobrý deň Pán doktor mam otázku už vyše paar mesiacov mam bolesti na pravej strane ako sú ladviny neustále pichanie ako ihlami som v 6 mesiaci tehotenstva a bolesti sú väčšie či sedím ci ležím i beham mala som to i pred tehotenstvom ale teras bolest je väčšia moj gynekolog povedal ze vsetko ie vpiriadku ale ja sa tak necítim neviete mi prosím poradiť co to spôsobuje moc Vam Dakujem.

    Dobrý deň, môže sa jednať o problém s obličkami, môže sa u Vás prejavovať obličková kolika. Bez vyšetrení sa Vám ale neviem bližšie a objektívne vyjadriť. Vhodné je realizovať urologické vyšetrenie,
    vyšetriť moč, realizovať USG obličiek, ... Aj keď sa nemusí jednať priamo o gynekologický problém, ak sa jedná o rozvíjajúcu sa hydronefrózu, či pyelonefritídu, je to navodené tehotenstvom. Odsledujte si to. Odporúčam dostatočné množstvo tekutín, aspoň 2 litre tekutín denne. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás vie odporučiť na ďalšie vyšetrenia.