• Hrčka v prsníku

    , Autor: Kika125

    Dobrý večer, píšem Vám ohľadom, že pred tromi týždňami ma začal bolieť pravý prsník hlavne pri pohmate keď sa dotknem ma bolí, ako by tam bola hrčka. Proste asi 3 týždne mám tu bolesť. Veľmi sa bojím čo to môže byť a to mám iba 19 rokov.

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Nemusí sa jednať o nič vážne. Určite však odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás odošle na USG prsníka, prípadne na mamografiu.