• Špinenie

    , Autor: Emik

    Dobrý deň , potrebovala by som poradiť. Pred týždňom som si robila test , ktorý vyšiel pozitívne . K lekarke mám ísť až o 6 dní . No dnes som mala hnedý výtok , neviem čo to znamená a ako by som mala postupovať . Dakujem

    Dobrý deň, takto je tažké sa objektívne bližšie vyjadriť, môže sa jednať o špinenie spôsobené vznikom cievnych prepojení medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou, čo je po erbe časté. Bez vyšetrenia sa však bližšie vyjadriť neviem. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.