• Escapelle

    , Autor: Tamajka

    Dobrý deň,
    7.8. mi skončil menzes. 14.8. som užila tabletku escalpelle. Týždeň na to, som dostala "menzes" znova. Trval asi 3 dni, z toho len ten prvý deň bol taký krvavý, zbytné dva to bolo len také špinenie. Teraz mi menzes vlastne asi mešká.. Chcela by som sa opýtať na nejaké vaše skúsenosti s touto tabletkou. Ďakujem

    Dobrý deň, užitím emergentnej antikoncepčnej tabletky ste si rozhádzali cyklus, spomínané krvácanie bolo spôsobené antikoncepčnou tabletkou. Treba si to odsledovať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.