• IUB Ballerine

    , Autor: estel

    Dobry den, som rok a pol po porode, mam zavedenu IUB Ballerine uz druhy mesiac a dnes zo mna vysla asi 2cm dlha bordova nit, je mozne ze je to zo stehov po porode aj po tak dlhej dobe? Nemoze to byt aj nieco z toho telieska? ale iste je to ako niť... Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o vlákno IUB. Vlákna z ošetrenia pôrodného poranenia sa už dávno vstrebali.