• RTG

    , Autor: Katarina133

    Od 24-26.6 som mala posledný menzes.. dňa 28.6 sme mali s manželom nechránený sex (plánujeme druhé dieťa).. no žiaľ v veta (1.7.) som musela ísť akútne na zubnú pohotovost a robili mi taký maly RTG snímok.. ale bez ochrannej vesty.. môže to mat pripadne nejaký vplyv na dieťa??

    Dobrý deň, panoramatický RTG snímok zubov nemá vplyv na ostatnú časť tela, nemusíte sa obávať.