Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
8,419 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • tehotna?

  , Autor:

  dobry den p.doktor,mam taku otazku pretoze sa velmi bojim byt tehotna v 17 tak s priatelom nespime ale ja vacsinou honim jemu a potom on mne,s tym ze ked vie ze uz bude da si boxerky a nohavice..ale ja som mala mat menzes a mam taky stres z toho ze asi ani nepríde..mohli sa spermie nejako preniest z mojej na jeho ruku a vlozit do mna?..dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, či nastali spomínané okolnosti, k tomu sa Vám vyjadriť neviem, nebol som tam. Na menštruačný cyklus má vplyv veľa faktorov, najmä stres, neobával by som sa ale tehotenstva. Odsledujte si to.

Podobné otázky

 • Obstreky

  , Autor:

  Dobrý deň chcem sa opýtať bola som u gynekológa a vyzerá to tak že som tehotná ale nie je to ešte isté na 100% mám aj príznaky lenže chodím na obstreky do kĺbu do palca na nohe každý týždeň už som mala 3 injekcie. Mohlo by to nejak ohroziť plod keby som tehotná? Ďakujem za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže nepoznám zloženie látok podávaných vrámci obstreku, ako ani bližšie informácie a okolnosti, neviem sa Vám objektívne vyjadriť. Ak je však látka podávaná len lokálne, nemal by s tým byť problém.

 • Escapelle

  , Autor:

  Dobrý deň po užití escapelle ( do 72) hodin sa z mňa hneď na druhý deň objavilo špinanie alebo veľmi slabé krvácanie... Môže to znamenať, že tabletka účinkuje a teda sa nemusím báť že som tehotná? Alebo je to skôr opak?
  Ďakujem veľmi sa bojím a je to pre mňa stresujúca situácia...

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, špinenie alebo slabé krvácanie môže byť zo spádu hormónov, spôsobené emergentnou antikoncepčnou tabletkou. Odsledujte si to.

 • Prosím o pomoc

  , Autor:

  Dobrý deň mám na vás jednu otázku viem že z análneho sexu sa nedá otehotnieť
  Ale mala som prvý deň menštruaciu mala som tampon s priatelom som mala analny sex a spravil sa domna bojim sa ze mi nieco stieklo do pošvi mohla by som byt tehotna?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nemusíte sa obávať, navyše ak ste mali tampón, tehotenstvo je prakticky vylúčené.

 • Análny sex

  , Autor:

  Dobrý deň chcem sa spýtať divnú otázku no pred týždňom som mala análny sex s priatoľom spravil sa domňa. Mala som menštruáciu a mala som tampón asi po 10 minutách som sa išla osprchovať aká je šanca že zostanem tehotná?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, z análneho pohlavného styku sa otehotnieť nedá, môžete byť kľudná.

 • Sterilizacia

  , Autor: Miko79

  Dobrý deň prosím Vás som rok po sterilizácii a od 23.1 som nemala menštruáciu, aj pred tým som mala nepravidelnú, cez 40 dní a potom aj dva týždne v kuse, tehotenský test mám negatívny, mám 41 rokov, mohla by som byť tehotná? Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, vzhľadom k okolnostiam tehotenstvo nepredpokladám. Odsledujte si to. Odporúčam však navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí možnú príčinu a stanoví další postup.