• Dieťa

    , Autor: Josu

    Chcel by som sa vrátiť ešte k otázke či to dieťa môže byť moje ak si pamätáte písal som vám že bývalá priateľka je v deviatom týždni a ja som naposledy spal pred 11 týždňami mala menštruáciu počas vianoc a potom už nie a som sňou spal 2.1.2020 a 9.1.2020 a potom už nie a ak je pravda že žena má plodné dni medzi 9 až 17 dňom po menštruácii tak mi to vychádza na mňa ale ak moze mať plodné dni aj inokedy tak to nemusím byť ja ona tvrdí že spala ešte s niekým 25.1.2020 a že to je otec ale keď je pravda že má plodné dni len medzi tým 9 až 17 dňom po menštruácii tak v tom prípade nemala plodné dni ale mne tam zas nesedí ten rozdiel 2 tyzdenny tak mi prosím poraďte ako to vlastne je ja by som si dal rád spraviť genetické testy ale momentálne to není možné keďže ona je v Čechách a ja na Slovensku a cez hranice sa nedostanem ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, vzhľadom k novej okolnosti, že mala nechránený pohlavný styk 25.1. si skôr myslím, že otehotnela vtedy. Ovulácia prebieha najčastejšie na 14-16 deň cyklu, ale ako píšete, nemusí to byť tak. Takto Vám však viac nepoviem. Ak mala pravidelnú menštruáciu, dá sa porovnať prepočet trvania tehotenstva podľa poslednej menštruácie a podľa ultrazvuku. Ak bude len pár dňový rozdiel, tak otehotnela toho 25.1. Naozaj sa mi je takto veľmi ťažké objektívne vyjadriť. Osobne si myslím, že partnerka dobre vie, kedy mala menštruáciu, kedy asi ovuláciu, kedy posledný nechránený pohlavný styk a kto je asi otcom dieťaťa.