• Časté močenie

    , Autor: Majkakajka

    Dobrý deň chcela by som sa spytat menštruáciu som mala naposledy 28.1. A asi týždeň mám pocit že potrebujem často močiť s priateľom sme mali nechránený sex ale nespravil sa do mňa... Čítala som ze časté močenie je príznakom tehotenstva tak ci si myslíte že by som mohla byť tehotná

    Dobrý deň, časté močenie môže byť aj príznakom zápalu močových ciest. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí s močením navštívte Vášho obvodného lekára. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi ako aj USG potvrdí alebo vylúči tehotenstvo.