• Kyret

    , Autor: Adka30

    Dobrý deň.chcem sa opýtať 23.12.2019 som bola na kyrete dôvodom bolo nadmerné krvácanie.Mohli mi poškodiť nejaké nervy.lebo už cca mesiac co ma neskutočne bolia kryze a nedokážem odniest na rukách ani moju 13kg dcéru a taktiež bežné vecí doma ako aj umytie riadu mi robí problém.vlastné všetko čo by som mala robiť po stojoacky tak mi to kryze nedovolia.Ďakujem

    Dobrý deň, skôr si myslím, že Vás mohlo seknúť v krížoch a ťažkosti nesúvisia so samotným zákrokom. 13kg je na dennodenné nosenie dosť. Skôr by som sa orientoval na rehabilitáciu.