• Bolest v maternici a vajecnikoch

    , Autor:

    Rada by som sa informovala.mne robili pred 3rokmi sterilizáciu menštruácia mi teraz posledné 4nesiace chodí nepravidelne .a teraz posledné 3tyzdne má vkuse pobolievaju aj vaječníky aj maternica keď sa zohnem ako by mi tam dačo zavadzalo.teraz mi má prísť menštruácia.pobolieva to stále rovnako

    Dobrý deň, odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia a USG zistí možnú príčinu Vašich ťažkostí a určí ďalší postup.