• Mykoza

    , Autor: nika-1994

    Dobry deň pán doktor chcem sa spytat mám biely vytok ale nie moc tvarohoveho typu taký tvarohový bol asi jeden deň a potom už takej inej konzistencie ale pocit svrbenia mám taký slabší ako zvyčajne Pri kvasinkovej infekcii a pociťovala som asi pred dvomi dňami take bolesti brucha až akoby na vracanie a teraz mám občasne bolesti v podbrusku môže ist aj tak o tu kvasinkovu infekciu?tehotenstvo vylucujem keďže uzivam antikoncepciu. Lebo teraz tak svrbenie citim možno 2x za deň inokedy keď mám kvasinkovu infekciu pociťujem to oveľa častejšie. A s priatelom sme mali pohlavný styk samozrejme pre istotu s prezervativom a pociťovala som dosť bolesť pri styku aj sme po chvíli museli prestať lebo má to dosť bolelo môže to byt spôsobené keď tak tou infekciou?

    Dobý deň, áno, Vami spomínané ťažkosti môžu byť spôsobené vaginálnou infekciou. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.