• Môžem byť tehotná?

    , Autor: Eruska16

    Dobry deň, chcem sa opytat. Uz 7 rokov sa snažíme o babätko pred tromi rokmi som potratila v 19+1tt odvtedy som bola na troch IVF a tento mesiac sa mi stala taka vec ktora ma trošku nahlodala... na 20- 22 den cyklu som dostala špinenie (hnede). Mam trochu krče v podbrušku ale inak žiadne priznaky dnes mam 27dc skušala som test ale negativny asi este skoro... myslite ze by som mohla byt tehotna?

    Dobrý deň, ak máte podozrenie na to, že ste tehotná, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám na základe beta HCG z krvi jednoznačne potvrdí alebo vylúči tehotenstvo.