• Bezradná

    , Autor: kvetinka-3

    Dobrý večer prajem. Prosím pekne o radu... roky mám problém s (krčnou) chrbticou (podľa MR vyšetrenia problémom je neustály blok)... liekom na silné bolesti chrbtice a z toho dôvodu aj hlavy sú tabletky, injekcie, infúzie bez toho bohužial už neviem prekonať bolesť... prosím Vás, môj vek je už zrelý na materstvo, ale ako zvládnuť tehotenstvo pri takých ťažkostiach? Som z toho veľmi nešťastná. :( Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak plánujete tehotenstvo, je vhodné sa poradiť o možnostiach (možno aj operačných riešeniach) s neurológom ešte pred samotným otehotnením. Počas tehotenstva sú mnohé lieky používané pri neuralgiách, teda neurologických bolestiach kontraindikované.