• Meškanie menštruácie

    , Autor: majka19

    Dobrý deň.
    S priateľom sa pol roka snažíme o bábätko. Za ten čas mi nemeskal mens.cyklus. Vždy sme planovali počas plodných dní. Keďže je kamionista nie vždy sa darilo cez tie pravé dni. Poslednú menštruáciu som mala 20.1.2019-26.1.2019 ktorá trvala 7 dní co jeno jeden den u mňa viac ako mávam. Potom prišlo plodné obdobie dva dni sme boli spolu skúšali sme či sa zadari. V nedeľu 17.2. som mala dostať menštruáciu do dnes nemam meška 3 deň. Furt sa kontrolujem či náhodou sa mi nespustia. Nič - ani kvapka. Hrozne ma kríže bolia. Cítim sa nafúknutá bruško mam väčšie. Môže sa stať že môžem byť tehotná nechcem si ešte test robit zda sa mi to priskoro alebo mam ísť k svojej gynekologičke. Ďakujem za radu. MAJKA

    Dobrý deň, áno, možnosť že ste tehotná tu je, no je ešte veľmi skoro robiť unáhlené závery. Na ultrazvuku ešte v takom skorom týždni prakticky nevidno nič, potvrdiť tehotenstvo síce môže beta-HCG z krvi, ale nič sa tým aj tak nezmení. Počkajte, až Vám bude meškať menštruácia 14 dní a až tak si následne spravte tehotenský test.