• Probiotika

    , Autor: martina1234

    Dobry deň pan doktor,
    Chcela by som sa Vas opytat ,ktoré vaginalne probiotika považujete za najlepsie? V minulosti som pocitovala svrbenie ,teraz nemam ziaden problem,ale pani doktorka mi odporucila zhľadiska prevencie par x za mesiac nejake použiť.
    Ďakujem

    Dobrý deň, na trhu je viacero druhov ako aj značiek vaginálnych probiotík. Každá žena má dobré skskúsenosti s iným prípravkom, ale osobne si myslím, že všetky prípravky majú veľmi obdobné zloženie. Už pre ktorý prípravok sa rozhodnete, či podľa sympatie názvu alebo odporúčaní lekárnika, je prakticky jedno.