• Dá sa otehotnieť?

    , Autor: kelly-2

    Dobrý deň,chcela by som sa spýtať či existuje možnosť otehotnenia v prípade ak žena má ovulaciu a po prerušovanom styku sa ejakulat zavedie hneď prstami do pošvy.Viem,že spermie nežijú dlho na vzduchu,tak má zaujíma aká je šanca takto nepriamo otehotnieť.Dakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, možnosť otehotnenia tu je. Spermie prežívajú do 72 hodín, čo nevylučuje tehotenstvo. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.