• Tvrdnutie

    , Autor:

    Dobrý deň minule som tu písala ohľadom tvrdnutia na jednom mieste , zajtra mám gyn tak mu to pripomeniem ...
    20tt , chcem sa opýtať čím môže byt tvrdnutie , spôsobené ? Beriem aj magnezium 3x250mg ;-)
    Tvrdnutie je teraz do pol brucha , do pupku je to tak 5-6x denne ... ;-) na pár sekúnd. , mám to asi gyn pripomenúť však ????

    Dobrý deň, maternica každým dnom rastie a vyvíja sa aj kontrakčný systém maternice. Krátkodobé občasne tvrdnutie je normálne, ale samozrejme ste pod dohľadom obvodného gynekológa. O všetkom ho informujte.