• bolesti prsníka

    , Autor: gabca30

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať ohľadom bolesti v ľavom prsníku. Asi dva roky pociťujem bolesť v ľavom prsníku, začalo sa to už vtedy keď som bola tehotná. Dosť často a hlavne v noci mám pichľavú, pálivú bolesť v prsníku jedným slovom niekedy nemôžem ani ľahnúť na tú stranu. Nie je to vždy, ale často. Asi pred troma mesiacmi som bola na ultrazvuk a všetko je vraj v poriadku. Neviem od čoho by to mohlo byť. Môže to súvisieť aj s bolesťou krčnej chrbtice. Napr. aj teraz pri písaní pociťujem bolesť. Ďakujem

    Dobrý deň,
    ak je prsník v poriadku, môže sa jednať o bolesť nervového podkladu, napr. z krčnej i hrudnej chrbtice, prípade zašrktené nervy hornej končatiny,
    možností je viacero, dop. zvážiť doplnkové vyšetrenia prípaden konzultáciu
    s pozdravom