• mam problem

    , Autor: magduska1

    Dobry ja by som potrebovala jednu radu potratila som pred 5 tyzdnami a dnes mi zrobila sebe digitalny test a ten mi ukazal pozitivny 1-2 tyzdne mozte mi poradit ako to je mozne ked sme s partnerom davli pozor ked ma prepustali z nemocnice mala som vysku hladinu hcg 2-3 tak je mozne tehotenstvo a tie bolesti

    Dobrý deň,
    nemusí isť o graviditu, môže ísť o zostatkové Hcg po potrate, ktoré istú dobu pretrvávajú. Navštívte lekára.