• Duphastan

    , Autor: thya

    Dobry den, chcela by som sa spytat ako rychlo a efektivne pomaha duphastan pri planovanom tehotenstve. momentalne beriem na odporucenie lekara Femibion 800 a ci je mozne uzivat ho ak som v 16tich rokoch prekonala Flebotrombozu, v sucastnej dobe je vsetko ok, neberiem ziadne lieky,... teraz mam 26... som skepticka voci akejkolvek hormonalnej liecbe pretoze flebotromboza bola dosledok uzivania antikoncepcie Diane35. Dakujem a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    to ako rýchlo a ako efektívne pomáha Duphaston závisí od príčiny prečo bol nasadený. Užívanie Femibionu nepožujem za nutné ak sa stravujete normálne, nedržíte diétu a v potravinách prijímate dostatok vitamínov, pred plánovaným otehotnením stačí užívanie čistej kyseliny listovej.