• Otehotnenie

    , Autor: ichutnakova

    Dobry den.. V 9 tyzdni som potratila pretoze som silno krvacala a v nemocnici mi povedali ze tam uz nic nieje cize plod sa vyplavil.. Maternica ho jednoducho neprijala..Museli mi spravit kyretaz..Chcem sa opytat ci musim naozaj cakat pol roka na to aby som mohla mat babo..A ci mam uzivat nejake vitaminy..Dakujem za odpoved...

    Dobrý deň,
    odporučená je doba 3-6 mesiacov. je to čas, ktorý potrebuje maternica na zotavenie. V tomto prípade sa neoplatí ponáhľať. Začnite užívať len kyselinu listovú, viac v tomto štádiu nepotrebujete.