• problemy pri sexe

    , Autor: veronika3008

    Dobrý deň, chcela by som sa opytat a poprosit o nejku radu . Možno 2-3 krat približne, sa mi stalo že pri sexe s priateľom, to tak nepreciťujem ako predtym a nechapem tomu. Čím by to mohlo byť ?
    Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň,
    na uvoľnenie pri pohlavnom styku a následný pôžitok z neho má vplyv veľmi veľa okolitých udalostí a okolností. Nie vždy sa dá preto dokonale uvolniť a precítiť pohlavný styk. Netreba sa preto znepokojovať a hlavne sa je nutné o tom porozprávať s partnerom. Možno porebujete len viac času na uvoľnenie.