• umele oplodnenie

    , Autor: and72

    Dobry vecer,
    pani doktorka, chcela by som sa informovat ako je to s umelym oplodnenim slobodnej 40-nej zene, ktora ma partnera, ale nie su manzelmi. Viem, ze poistovna nebude nic preplacat, kvoli veku, ze si vsetko budeme hradit sami, len ma zaujima, ci je to mozne absolvovat na Slovensku, alebo musime cestovat do Ciech.
    dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    je to samozrejme možné, stačí len prehlásenie oboch partnerov, že dieťatko, ktoré sa možno narodí budú považovať za svoje a budú sa o neho starať a budú pravoplatnými rodičmi.