• Zápal sedacieho nervu

    , Autor: cacinka88

    Dobrý deň. Pani doktorka, pravdepodobne mám zápal sedacieho nervu, asi tak pred rokom som si tým už prešla. No teraz som v 8 tt. Dá sa to liečiť tak, aby liečba nezasiahla dieťatko? Bolesti sa mi už totiž pomaličky stupňujú :(. Mám ísť s tým k môjmu gynekológovi, alebo k mojej všeobecnej doktorke? Ďakujem Vám za odpoveď. Prajem pekný deň

    Dobrý deň,
    analgetická terapia v prvom trimestri gravidity je celkom problém, pretože väčšina analgetík je v gravidite kontraindikovaná. Je potrebné vyhľadať lekára - neurológa, takže navštívte vašu všeobecnú doktorku.