• Info

    , Autor: Kikuskaaaa

    Môžem sa opýtať ak by išlo o žlté teliesko alebo folikul je nožné že praskla v tie dni keď mala 2,7cm alebo to už znamená že nepraskla ? Kolko nože meškať menzes v tomto prípade ?

    Dobrý deň, je rozdiel, či sa jedná o folikul, v ktorom je ešte vajíčko a teda k ovulácii nedošlo alebo sa jedná o žlté teliesko, ktoré vzniká až po ovulácii. 27 mm môže mať aj dominantný folikul, aj žlté teliesko. Čo sa týka meškania menštruácie, aj to môže mať viacero príčin. Menštruácia môže meškať niekoľko dní, týždňov ale aj mesiacov, či rokov. Ako som už písal, takto sa Vám ozaj neviem bližšie objektívne vyjadriť.