• Oplodnenie vajíčka po meškaní menštruácie

    , Autor: Moniy

    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ak som mala poslednú menštruáciu 1.10. A skončila 9.10. A mala som dostať tento mesiac 1.11. A doteraz som nedostala. S priateľom sme mali včera pohlavný styk s tým že e sme chceli skúsiť šťastie a tak sa chcem opýtať či sa mohlo vajíčko oplodniť keď som pociťovala menšie bolesti v podbrušku keď sa do mňa spravil. Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Príčin meškajúcej menštruácie môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúsiť si môžete realizovať tehotenský test. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.