• Norethisteron

    , Autor: Vero_nika

    Dobrý deň, chcela som začať brať norethisteron pred dovolenkou na oddialenie, ale neodhadla som deň menštruácie a prišla mi skôr - dnes. Môžem tabletky začať užívať aj dodatočne? Aj keby to malo byť len na skrátenie cyklu nech začiatkom dovolenky už nemám nič. A čo sa stane keď ich potom vysadím? Dostanem cyklus znovu aj keď už mám teraz?
    Ďakujem.

    Dobrý deň, Norethisteron sa má začať užívať najneskôr tri dni pred očakávanou menštruáciou. Teraz už nemá zmysel s užívaním začínať, rozhádzete si cyklus a budete krvácať aj počas aj po dovolenke.