• Prstenie od priatela

    , Autor: Chcem sa spýtať

    Dobry chcem chcem sa opýtať v utorok 21.6.2022 priateľ si chytil penis a mal na ňom veľmi málo predejakulačnej tekutiny ale keď sa toho dotkol tak si to hneď umyl vodou a utrel sa lenže po asi 20 minútach ma začal s tou rukou prstit a teraz som dostal vo štvrtok 30.6.2022 silnú menštruáciu ktorá mi meškála 72dni (bola som s tým u gynekológa a povedal že to mám z hormónou že preto tak mešká)je možné že by som tak otehotnela? A podľa kalendára mi vyšlo že by som mala mať neplodne dni môžem sa na to spoľahnúť? Je možné že tá menstruacia sa spustila tak že sa spermia dostala v vajíčku? Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň, za daných okolností tehotná nebudete. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.