• Mmmmmm

    , Autor: Bariova

    Dobrý deň chcem sa opýtať:menštruácia mi mešká uz 13dni..par dni sa cítim aj nevoľno a často unavená..skúsila som si urobiť aj tehotenský test ktorý mi vyšiel pozitívny o dva dni neskôr som si na obed vyskúšala ďalší urobiť a ten bol negatívny..

    Dobrý deň, pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám urobí odber krvi na beta HCG.