• Môžem byt tehotná?

    , Autor: Cakambabatko

    Dobrý deň, mešká mi menštruácia momentálne 7.deň-včera som urobila tehotenský test, no je negatívny..Mám biely výtok, môže sa stať, že som tehotná ale na test je ešte skoro? S partnerom sa snažíme už rok o dieťa, vždy som mala menštruáciu presnú ako hodinky. Ďakujem za odpoveď!

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa l.