• Meggy 455

    , Autor: Meggy455

    Dobrý deň prajem a ďakujem ak mi môžete poradiť .
    Dostala som menštruáciu ale krvácala som len 2 dní a 4 dní nič neviem či sa mám báť alebo je to vážne môj gynekológ mi povedal len toľko ak sa to zopakuje tak potom to bude riešiť ale to mávam každe 2 mesiace tak a niekedy mám dvakrát menštruáciu do mesiaca a potom zas mám len menštruáciu 2 dní to není normálne u dievčatá ktoré má 24 rokov

    Dobrý deň, ak sa špinenie, či krvácanie vyskytuje dva dni cca v strede cyklu, môže sa jednať o ovulačné krvácanie. Následne sa na cca 28. deň cyklu môže jednať o dvojdňové menštruačné krvácanie. Nemusí sa jednať o žiadnu patológiu. Takto s Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.