• Môžem byť tehotná aj keď mam negatívny test?

    , Autor: Gabika1090

    Dobrý večer prajem mala by som prosím vás na vas páru otázok, áno neviem kde začať...začnem asi tým ze pred cca 2 rokmi som prišla o bábätko koli krvi mam RH negatív začali sme sa s manželom nedávno snažiť znovu menštruáciu som mala naposledy v septembri, robila som si už asi 5 testov a všetky boli negatívne, už asi mesiac mam bolesti v oblasti krížov keď sedím a asi pred týždňom ma cca asi 3 dní bolelo v ľavom podbrušku píla som urologicky čaj na prevenciu a ma to prešlo, už som sa potešila ze posledný test ukáže ze som tehu ale bohužiaľ zase sklamanie, k lekárovi sa po tom všetkom bojím ist

    Dobrý deň, tehotenský test môže byť za istých okolností aj falošne negatívny. Tehotenstvo sa za predpokladu nechráneného pohlavného styku vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.