Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,333 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Meškajúca menštruácia

  , Autor: Lora1586

  Dobrý deň..chcela som sa opýtať prečo mi môže meškať menštruácia pokiaľ som mala len análny styk ale neurobil sa tam ale predtým omylom párkrát prešiel po vagíne ... ale vaginálny zatiaľ nie..mešká mi už asi 4 deň aj keď mám niekedy hnedý výtok ..

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali iba análny pohlavný styk, tehotná za daných okolností nebudete. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvofneho gynekológa.

Podobné otázky

 • Meškajúca menštruácia

  , Autor: Lora1586

  Dobrý deň, chcela som sa opýtať čo môže byť zapričinenim že 15 ročnému dievčaťu meška menštruácia keď ju doteraz mala pravidelnu??.V sexe sa kondóm neroztrhol

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Jednou z možností je aj tehotenstvo. Nie je však ničím výnimočným, že u dievčat v mladom veku, aj napriek pravidelnej menštruácii v začiatkoch menštruovania, dôjde k znepravidelneniu cyklu na niekoľko mesiacov až rokov. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.

 • Meškajúca menstruacia

  , Autor: Jessye18

  Dobrý deň,
  5.11.2021 sme mali s priateľom nechránený styk( snažíme sa o dieťatko ) , týždeň po tom, má začalo bolieť podbrusie nie stále , ale v priebehu dňa viac krát a občas aj pichlo na jednej strane a potom na druhej nikdy nie pod pupkom v strede, mám aj bolesti v oblasti krížov hlavne vo večerných hodinách a ráno, a som viac unavená, a menšie bolesti ,a zväčšenie pŕs, a slabšie stmavnutia v oblasti bradaviek, menstruacia mi chodí medzi 10-15 dnom v mesiaci a doteraz neprišla ani nepociťujem že by mala prijst , a posledné 2 dni mám výtok do slabunko žltá ale nezapácha ani nesvrbi ani nepali. Naposledy som si robila test pred 5dnami, ale bol negatívny.
  Myslite že to môže byt tehotenstvo ? A prečo test mohol vyjsť negatívny ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť falošne negatívny. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva, ako aj v prípade ťažkostí, či nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Menštruácia

  , Autor: Anonnym

  Dobrý deň, pred týždňom som mala s priateľom chráneny styk s tým že mal kondom a vo mne neejakuoval. Menštruácia mala prísť dnes ale neprišla, napriek tomu mam ako keby ovuláčny hlien. Mam sa obávať tehotenstva alebo môžem mať len posunutú ovulaciu? Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, aj ste mali chránený pohlavný styk, tehotenstva sa obávať nemusíte. Pár dní meškajúca menštruácia ešte nič neznamená. Odsledujte si to.

 • Meškajúca menštruácia

  , Autor: Anika96

  Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu . Som dojčiapca mamina 1 ročného synčeka. Cyklus mi nabehol hneď po šestonedelí normálne každý mesiac. Teraz však už 10 dní mešká, mám bolesti v krížoch aj v podbrušku a stále nič. Test som si robila po 5 dňoch. Bol však negatívny. Mala som nechránený pohlavný styk no dávali sme si pozor s manželom. Myslíte, že je tam šanca aby som bola tehotnä opäť alebo to meškanie môže spôsobiť aj dojčenie? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Pekný deň.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, prerušovaný pohlavný styk počas obdobia kojenia nie je antikoncepcia, tehotenstvo teda nie je vylúčené, Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Ak ste mali doteraz, aj napriek kojeniu, menštruačný cyklus pravidelný, tehotenstvo by som vzhľadom k okolnostiam nevylučoval. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Meškajuca menštruacia

  , Autor: Lora1586

  Dobrý deň chcela som sa opýtať že či môže byť 14/15 ročná baba tehotná pokiaľ jej mešká menštruácia ale mala napríklad len análny styk?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste nemali nechránený vaginálny pohlavný styk, tehotná nebudete. V 14., či 15. rokoch ešte môže byť menštruačný cyklus nepravidelný. Odsledujte si to.