• Menštruacia

    , Autor: Bella123

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať najskôr takto aby som zbytočne nešla hneď ku gynekológovi… nikdy predtým som takýto problem nemala, ale… mám pocit že mi krv počas menštruácie zapácha, zaskočilo má to lebo nikdy predtým sa mi to nestalo… nie je to tak že by som si privoniavala k vložke( keď už to musím tak napisat) ale cítim to vždy keď som na toalete… v auguste som podstúpila kyretaž, neviem či to môže mat s tým niečo spoločne, a či je to normálne, nemám okrem toho žiadne iné problémy, bolesti a podobne,taktiez dodržiavam hygienu, len má to znepokojuje,ďakujem

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Môže sa jednať aj o infekciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Ak nemáte ťažkosti mimo menštruácie, môžete si urobiť kúru vaginálnymi probiotikami. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.