• Už rok nemám menštruáciu

    , Autor: Exe

    Dobrý večer.
    Od strednej skoly som velmi pribrala +- 25kg a casom mi prestala menstruacia. Ano mala som ist skor ale hrozne sa bojim a v mojom okoli nemam nikoho kto by ma podporil. V rodine sa lekarov bojime a len sa mi rodina vysmieva. Uz ani neviem kedy naposledy som ju mala. Rastie mi ochlpenie aj na tvari a aj sa obliekam ako chalan aj mam rada dievcata. Moze to byt ovplyvnene hormonami? Mam 20 rokov a u gynekologa som este nebola.

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná, okrem iného, aj o hormonálny problém. Určite odporúčam navštíviť obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí ďalší postup.