Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,006 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Menštruacia

  , Autor:

  Dobrý deň mala by som otázku v nedeľu večer som dostala menštruáciu 12.9. vo štvrtok 16.9. Mi už skončila . V piatok 17.9. Som dostala kŕče a zas som začala krvácať . Čiže tretí deň opäť krvacam čím to môže byt ? (beriem aj hak vexya)

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa nejedná o menštruáciu, ale o krvácanie zo spádu hormónov počas užívania placebo tabliet a špinenie, či krvácanie aj počas cyklu nie je ničím výnimočným. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.

Podobné otázky

 • Meškajuca menštruacia

  , Autor:

  Dobrý deň chcela som sa opýtať že či môže byť 14/15 ročná baba tehotná pokiaľ jej mešká menštruácia ale mala napríklad len análny styk?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste nemali nechránený vaginálny pohlavný styk, tehotná nebudete. V 14., či 15. rokoch ešte môže byť menštruačný cyklus nepravidelný. Odsledujte si to.

 • Menstruacia mimo cyklu

  , Autor:

  Dobrý deň chcela by som sa spýtať , minulý mesiac som bola u gynekológa s tým že som dostala na čas menštruáciu ,menstuacia mi skončila a o pár dni som zas začala krvácať je pravda že 1tabletku som vynechala , vyšetril ma povedal že všetko je v poriadku mohla to spôsobiť ta jedna vynechaná tabletka . Tento mesiac opäť to iste skončila mi menstruacia a o pra dni na to zas krvácam čo to môže byt ? Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak som správne pochopil, užívate tabletky hormonálnej antikoncepcie. Počas užívania hormonálnej antikoncepcie, hlavne v začiatkoch jej užívania, sa špinenie, či krvácanie vyskytuje pomerne často, môže byť aj počas celého cyklu. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Meškajúca menštruácia

  , Autor:

  Dobrý deň..chcela som sa opýtať prečo mi môže meškať menštruácia pokiaľ som mala len análny styk ale neurobil sa tam ale predtým omylom párkrát prešiel po vagíne ... ale vaginálny zatiaľ nie..mešká mi už asi 4 deň aj keď mám niekedy hnedý výtok ..

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali iba análny pohlavný styk, tehotná za daných okolností nebudete. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvofneho gynekológa.

 • Hnedý výtok

  , Autor:

  Dobrý deň..rada by som sa opýtala na jednu otázku...s priateľom som mala análny styk.. párkrát prešiel po v*gine ale nezašiel dnu a ani sa tam neurobil...ale tretí deň mi mešká menštruácia a mám len hnedý výtok ..môže to byť zo stresov alebo že som tehotná?alebo tam šanca tehotenstva ani není?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste nemali nechránený vaginálny pohlavný styk, tehotná uvedeným spôsobom nebudete.

 • Menstruacia po porode

  , Autor:

  Dobry deň pán doktor, 3 mesiace po sestonedeli som dostala prvú menštruáciu, trvala asi 5 dni, nasledujúca mi mešká už 3 týždne. Je to prosím vás v poriadku? Pzn. Dojčím.
  Dakujem za odpoved.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, počas obdobia laktácie môže byť ešte menštruačný cyklus nepravidelný. Samozrejme, za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk, sa tehotenstvo vylúčiť s istotou nedá. Odsledujte si to.