• Premenopauza

    , Autor: Monika 48

    Dobry den, prosim vas mam otazocku.
    Som uz v premenopauze, menzes mi meskava, teraz naposledy znovu v auguste nic, tak mi pan doktor nasadil duohaston na 7 dni, ze menzes sa dostavi.ano, prisiel, 6 dni.pocas duphastonu som sa cirila lepsie. Po menzese mam znovu bolesti v podbrusku cely den, pocity na vracanie, ako keby mal prist znovu menzes.vysetrenia gyn mam v poriadku.je mozne ze mi to rozhadzalo hormony alebo nieco podobne?
    Dakujem pekne

    Dobrý deň, v premenopauze je častá znížená hladina progesterónu, preto sa do liečby dáva Duphaston. Nepoznám síce žiadne bližšie výsledky ani nálezy, jedným z riešení by mohlo byť vnútromaternicové teliesko. Poraďte sa s Vašim obvodným gynekológom.